I Love Bike – Ustroń kocha rower, tydzień przed DHCT!
24 sie 2017

I Love Bike – Ustroń kocha rower, tydzień przed DHCT!

2 września 2017 – Ustroń, Rynek

24 sie 2017

Kolejna edycja I Love Bike już 2 września zagości w naszym ukochanym mieście – Ustroniu. W samym centrum miasta, Fundacja Kult (organizator znanej serii Downhill City Tour) przygotowała sobotę pełną rowerowych atrakcji!

Na uczestników czekać będzie tor do jazdy pumptrack, z naszym instruktorem, który nauczy wszystkich chętnych poprawnej techniki jazdy na rowerze, podszkoli z zakresu dynamiki i równowagi. Następnie na torze przeprowadzimy pokazy profesjonalnych zawodników, którzy na co dzień ścigają się w formule downhill oraz innych pokrewnych dyscyplinach kolarstwa górskiego.
Na miejscu prowadzona będzie również mała wypożyczalnia roweró w i kasków.

Na młodszych uczestników czekać będą materiały edukacyjne zawierające informacje na temat bezpiecznego poruszania się na rowerze w ruchu drogowym i nie tylko.
Oprócz tego na małych rowerzystów czekać będzie miasteczko ruchu drogowego wraz z instruktorem, który nauczy chętnych podstawowych zasad w ruchu drogowym.
Poza tym na miejscu znajdować się będzie również specjalna strefa dla dzieci, w której nasi animatorzy zapewnią im niekończącą się zabawę! :)

Wydarzenie będzie również promować ostatnią w tym sezonie edycję zawodów dowhillowych (ekstremalna odmiana kolarstwa górskiego), które już 3 raz zagoszczą na ustrońskim Zawodziu. 

<a href=”https://ibb.co/g1vOK5″><img src=”https://preview.ibb.co/eh23K5/wydarzenia_17.png” alt=”wydarzenia 17″ border=”0″ /></a>

Leave a comment
More Posts
Comments
Comment