Doka Downhill City Tour Krynica 2022

Krynica Zdrój to piękna miejscowość w województwie małopolskim. Miasto z każdej strony otaczają góry, co sprawia, że jest ono doskonałym miejscem do organizacji ekstremalnych zawodów rowerowych. W zeszłym roku udało nam się spotkać z Wami tam po raz pierwszy i wszyscy jesteśmy zgodni, że chcemy odwiedzić to miejsce ponownie. Wpadajcie do Krynicy 18 i 19 czerwca 2022.

Festiwal w Krynicy rozpoczynamy w sobotę 18.06.2022 roku od treningów na Górze Parkowej. 

Po ich zakończeniu przeniesiemy się na Czarny Potok, gdzie znajduję się modułowy pumptrack PUMP IT, na którym rozegramy zawody.

HARMONOGRAM:

Start treningów Urban Downhill – 10.00

Zawody na pumptracku – 16.00

Chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach panujących podczas wyścigu ?

Ilość adrenaliny, która będzie buzować w Waszych i naszych żyłach w niedzielę będzie ogromna. Trasa w stosunku do zeszłorocznego przebiegu wzbogaciła się o nowe elementy, które na pewno pozostawią Wam na długo banana na twarzy.

Większość trasy zlokalizowana jest w lesie, natomiast ostatnie metry rywalizacji odbywają się na miejskiej arenie. Na górę dostajecie się kolejką linową. Całość zjazdu kończy się długimi schodami, z których wpadamy z olbrzymią prędkością na finałową skocznię. Zawody wchodzą w cykl National Downhill League, więc zepnijcie tyłki, żeby dobrze wypaść w klasyfikacji generalnej.

HARMONOGRAM:

Start zapisów urban downhill – 9.00

Start treningów – 10.00

Start zawodów urban downhill – 13.00

Chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach panujących podczas wyścigu ?